Sprzedaj swój stary smartfon

Kupiłeś sobie nowy telefon, a stary jest jeszcze zdatny do użycia? Jeśli nie masz sentymentu do starego urządzenia – sprzedaj go. Jeśli masz do niego sentyment… to też go sprzedaj. W dzisiejszych czasach, gdy technologia pędzi do przodu, leżący w szufladzie telefon z dnia na dzień będzie tracił na wartości, a Ty i tak prawdopodobnie nie wrócisz do jego użytkowania.

Jak uzyskać zadawalającą cenę?

Wiadomym jest, że kupujący chciałby dostać telefon w jak najlepszym stanie, zadbaj więc o dobrą jakość zdjęć sprzedawanego produktu. Kolejną rzeczą na jaką ludzie zwracają uwagę przy zakupie jest z pewnością oryginalne pudełko i akcesoria. Odszukaj je i dołącz do zestawu, dodatkowym atutem będzie dołączony case czy jakiś dodatek współpracujący z danym modelem, a tobie przy użytkowaniu nowego telefonu zupełnie zbędny. Aukcje w popularnym serwisie internetowym cieszą się dużą popularnością, a licytacje bez ceny minimalnej przyciągają całkiem sporo zainteresowanych. Możesz skorzystać z takiej opcji, ryzykując, że telefon zostanie sprzedany za bezcen. Pozostają też darmowe portale z ogłoszeniami, gdzie Twoja oferta może wisieć do woli przez długi czas czekając na kupca.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes free | Find Free WordPress Themes and find best wordpress themes at wordpress 4 themes.